top of page

Начало на мача.В 5 мин.пръв точен удар в мача.Той бе дело на гостите и попадна в ръцете на Н.Младенов.18 мин. мача продължава без попадение,а по трибуните двете агитки скандират:"Балгари юнааци".В 24 мин. опасен удар на номер 9 от отбора на гостите.В следващата си атака перничани отвръщат със силен удар на Т.Павлов.В 41 мин. фаул за Миньор от ляво на вратата.Директен удар на Т.Павлов,но топката е избита в ъглов удар.В 42 мин. жълт картон за Я.Андреев.Двата отбора се оттеглят в почивка при резултат 0:0.Начало на второто полувреме.В 56 мин.смяна за перничани.В игра на мястото на К.Йорданов,влиза И.Стоянов.В 60 мин.смяна за Благоевград.Номер 7 влиза на мястото на номер 10.В 70 мин.Д.Стефанов влиза в игра, а Х.Габаров напуска.В 76 мин.смяна за Пирин.Влиза номер 17,излиза номер9.В 78 мин. последна смяна за отбора на Миньор.Ю.Арсов заменя получилият контузия Й.Цветков.В 85 мин. след центриране на Д.Стоянов,Йорданов стреля с глава направо в ръцете на вратаря.В 87 мин. номер 19 от гостите заменя номер 26.2 мин. добавено време.

Миньор и Пирин (Благевград) завършиха при резултат 0:0