top of page
Миньор победи Септември (София) с 4:0

Начало на мача! В началните минути предимство имат перничани.В 18 мин. Ив.Цветков стреля с глава,но топката среща напречната греда.В 36 мин. две последователни добри  прояви на вратаря на символичните домакини.В 38 мин. първи жълт картон в мача и той е за номер 11 от София.В 41 мин. от Миньор претендират,че топката е преминала гол линията,но сидията остава безмълвен. 1 мин. добавено време.Начало на второто полувреме.В 50 мин. М.Костов бележи за 0:1. В 53 мин. жълт картон за номер 10 от Септември. В 54 мин. софиянци извършват двойна смяна. Игра напускат номера 11 и 19,а на тяхно място влизат номера 9 и 18. В 56 мин. Ю.Васев извършва първата си смяна.Й.Йорданов заменя А.Киров.В 63 мин. Т.Павлов покачва резултата на 0:2.В 67 мин. Й.К.Йорданов заменя Ив.Стоянов.В 68 мин. Павлов е точен за втори път и прави резултата 0:3.В 71 мин. двата отбора извършват последни смени.Д.Стефанов заменя А.Васев,а за софиянци номер 2 заменя номер 15.В 75 мин. номер 8 от Септември получава жълт картон.В 87 мин. Ив.Цветков прави резултата 0:4.Край на мача.