top of page
Миньор победи Места (Хаджидимово) с 3:0

В началните минути домакините имат териториално предимство.В 12 мин. гол за перничани дело на Илиян Илиев.В 30 мин. новото попълнение на отбора - А.Киров отправи удар с глава,но топката облиза напречната греда.В 32 мин. жълт картон за Д.Стоянов.В 35 мин. нов играч на домакините получава жълт картон - В.Софрониев.В 43 мин. жълт картон за номер 8 от Места.В 44 мин. опасен удар на Т.Павлов изпълнен след фаул.Двата отбора се оттеглаят на почивка без отсъдено продължение.В началто на второто полувреме смяна в отбора на Хаджидимово.На мястото на номер осем в игра влиза омер 15.В 46 мин. великолепно спасяване на Д.Леонтиев.В 55 мин. номер 3 от гостите получава жълт картон.Юри Васев извършва първата си смяна,на мястото на В.Софрониев влиза Ив.Стоянов.В 58 мин. Даниел Стефанов заменя Й.Йорданов,а номер 18 от гостите заменя номер 11.В 62 мин. Даниел Стефанов покачва резултата на 2:0.В 64 мин. М. Костов прави резултата 3:0 В 70 мин. А.Олегов заменя И.Илиев.В 76 мин. номер 9 от отбора на гостите е заменен от номер 19.В 82 мин. жълт картон полуава номер 7 от гостите.Край на мача!